3000 TL Arkadaşını Getir Bonusu

Pradabet

3000 TL Arkadaşını Getir Bonusu

16 Eylül 2022 BONUSLAR VE ETKİNLİKLER Genel 0

1) Pradabet’e arkadaşını üye yap. birlikte kazan!

2) Promosyondan faydalanabilmeniz için arkadaşınız ilk yatırımını yaparken sizin kullanıcı adınızı canlı desteğe eksiksiz ve doğru bir şekilde vermesi gerekmektedir.

3) 24 saat içinde kullanıcı adı iletilmemiş veya talep edilmemiş bonuslar için herhangi bir hak talep edilemez. Etkinlik veya diğer yatırımsız bonuslar için yapılan yatırımlar bu promosyon kapsamında değildir

4) Arkadaşını getir bonusundan yalnızca yeni getirilen üyelikler için hak talep edilebilir. Geriye dönük herhangi bir işlem yapılması mümkün değildir

5) Arkadaşını getir bonusundan faydalanmak için kendi üyeliğinizden toplamda en az 500₺ ve 3 (üç) adet yatırım da bulunmuş olmanız gereklidir. Bu 2 şartın sağlanmaması durumunda hak talep edemezsiniz.

6) Getirmiş olduğunuz 1. Arkadaşınızın ilk yatırımının %20’si kadar

Getirmiş olduğunuz 2. Arkadaşınızın ilk yatırımının %30’u kadar

Getirmiş olduğunuz 3. ve sonraki arkadaşlarınızın ilk yatırımının %50’si kadar Bonus alma hakkına sahipsiniz.

7) Arkadaşını getir bonusu maksimum 3000₺ ile sınırlıdır.

8) Arkadaşını getir bonusunun çevrim şartı bulunmamaktadır. Yüklenen tutar nakit hediye statüsündedir. Anapara çevrimini tamamlayarak çekim talebi oluşturabilirsiniz.

9) Bu promosyondan maksimum bonus miktarının 10 katına kadar kazanç sağlanabilir. Limiti aşan tutar çekim işleminde bakiyenizden kaldırılır.

10) Tüm bu kurallara ek Pradabet genel kural ve şartları geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir